هسته‌ای آژانس شبکه دولت عراق هزار هسته‌ای ایران آژانس درباره گزارش آژانس نشان می‌دهد، مراسم اربعین هزار میلیارد تومان اهمیت مراسم

انفجار بدهی بانک‌های غیردولتی به بانک مرکزی  
بدهی بانک‌های غیردولتی و مؤسسات به بانک مرکزی از 12
هزار و 470 ميليارد تومان در اسفندماه پارسال به 34 هزار و 130ميليارد
تومان در دی‌ماه امسال رسیده است.

آخرین خبر/


همانطور که در گزارش دیگر امروز به رشد 25 هزار
و 570 ميليارد تومانی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی در 10 ماهه امسال اشاره
شد، بررسی جزئیات این اعداد و ارقام نشان دهنده بیشترین افزایش بدهی مربوط
به بانک‌های غیردولتی است.
بر اساس ا

انفجار بدهی بانک‌های غیردولتی به بانک مرکزی 
اختصاص هزار میلیارد برای زیرساخت‌ها موتور مسکن مهر را روشن می‌کند  
ایسنا/


معاون وزیر نیرو با اعلام خبر اختصاص هزار
ميليارد تومان از اسناد خزانه به دو وزارتخانه مسکن و نیرو تصریح کرد: با
این منابع که ۸۰۰ ميليارد آن به وزارت نیرو و ۲۰۰ ميليارد به وزارت مسکن
تعلق دارد هم می توان بدهی های گذشته را تسویه و هم می توان موتور مسکن مهر
را روشن کرد.
به گزارش ایسنا،  امیرکمالی در دومین جلسه شورای تامین مسکن استان البرز
که یکشنبه(۲۲ اسفند)، در استانداری البرز برگزار شد، گفت: طبق برآورد سال
۹

اختصاص هزار میلیارد برای زیرساخت‌ها موتور مسکن مهر را روشن می‌کند 
استقبال خیلی ضعیف مشمولین سهام عدالت از پرداخت نقدی مطالبات  
تسنیم/


بر
اساس آمارها از سال 85 تاکنون 49 میلیون و 226 هزار و 193 نفر از افراد
جامعه به عنوان مشمولین سهام عدالت شناسایی شده و به آنها سهام تعلق گرفته
است.
از این رو مطابق قانون یک
میلیون تومان از سهام 60 شرکت در سبد تحت عنوان پرتفوی سهام عدالت برای این
تعداد از افراد جامعه درنظر گرفته شده که طی 10 سال، می‌بایست از محل سود
این سهام، اقساط آن پرداخت شده و سهام عدالت در پایان سال 94 قابلیت
آزادسازی پیدا کند.
با وجود این اما ن

استقبال خیلی ضعیف مشمولین سهام عدالت از پرداخت نقدی مطالبات 
CIA از تلویزیون، گوشی و خودرو جاسوسی می‌کند  
سایت افشاگر ویکی لیکس می گوید اسنادی به دست آورده که نشان می دهد سازمان جاسوسی سیا به روش های مختلف گوشی ها، تلویزیون ها و خودروها را برای سرقت اطلاعات شهروندان رصد می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن پست، بر اساس اسناد یاد شده که بخشی از یک مجموعه اسناد بزرگتر هستند که قرار است در آینده توسط ویکی لیکس منتشر شوند، حتی نرم افزارهای ضدویروس هم در برابر اقدامات هکری سازمان سیا آسیب پذیر هستند.
سیا با هک کردن این وسایل از آنها برای ضب

CIA از تلویزیون، گوشی و خودرو جاسوسی می‌کند 
پرداخت غیرحضوری بیش از ۹۹درصد قبوض تلفن  
همزمان با هفته منابع طبیعی طی مراسمی از باغ مشترکین همراه اول رونمایی شد.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ايران، طی مراسمی با حضور مدیران همراه اول و مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور، به پاس همراهی با طبیعت و عدم صدور قبوض کاغذی، از قطعه مشترکین همراه اول در باغ ملی گیاه شناسی رونمایی شد.
در این مراسم، تفاهم نامه همکاری بین اپراتور اول و مؤسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور توسط مهندس  وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول و دکتر عادل

پرداخت غیرحضوری بیش از ۹۹درصد قبوض تلفن 
تخلف گمرکی 336 میلیاردی سامسونگ در ایران  
5 شرکت اصلی و وابسته به لوازم خانگی سامسونگ با دور زدن قانون مرتکب تخلف 336 ميليارد تومانی شدند که با جریمه نزدیک به 1500 ميليارد تومان رو به رو خواهند شد.
گمرک جمهوری اسلامی ايران 5 شرکت اصلی و وابسته به یک برند لوازم خانگی و برقی کره‌ای را با توجه دور زدن قانون متخلف اعلام کرد.
براساس گزارش‌های کارشناسی و نظارتی گمرک، این برند معروف کره‌ای که در زمینه لوازم خانگی فعال است، مرتکب تخلف گمرکی شده است.
براساس این اطلاعات، 5 شرکت اصلی و وابسته برند

تخلف گمرکی 336 میلیاردی سامسونگ در ایران 
ایرادات 4 تکه شدن شرکت زیرساخت برطرف شد  
با تبدیل شرکت فعلی ارتباطات زیرساخت به هلدینگ شرکت ملی ارتباطات ايران و تاسیس دو شرکت زیرساخت ملی با وظیفه سرویس‌دهی داخلی و شرکت ترانزیت ترافیک در زیرمجموعه این هلدینگ، انحصار زیرساخت در ترانزیت ترافیک کاهش می‌یابد.
محمد جواد آذری جهرمی در پاسخ به سوال فارس درباره تعیین تکلیف تغییر ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت و تفکیک به 3 شرکت، گفت: بنا بر اصل 44 قانون اساسی، دولت بدون اجازه مجلس مجاز به تأسیس شرکت جدید نیست؛ از این رو در مجلس پیشنهاد ش

ایرادات 4 تکه شدن شرکت زیرساخت برطرف شد 
درآمد ۱۲۰ میلیاردی بازی "کلش‌آو‌کلنز" در ایران  
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: بازی کلش آو کلنز بر اساس گزارش‌های دریافت شده ۱۲۰ ميليارد تومان در سال درآمد داشته است که تصمیم بر کاهش سرعت و ایجاد محدودیت برای چند روز در مورد این بازی گرفتیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، ابوالحسن فیروزآبادی ظهر امروز در مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه و سومین همایش ملی فضای مجازی پاک که در سالن همایش‌های غدیر برگزار شد، با اشاره به اهميت حرکت به سمت فضای مجازی پاک اظهار داشت: شورای عالی فضای مجازی تعر

درآمد ۱۲۰ میلیاردی بازی "کلش‌آو‌کلنز" در ایران 
دانلود مراسم اسکار The Oscars 2017  
جایزه آکادمی که به‌ طور غیررسمی اسکار (Oscar) می‌نامند؛ جایزه‌ای است که هر ساله توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک (AMPAS) به بهترین آثار صنعت سینما اهدا می‌شود.این مراسم یکی از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در جهان است وهر ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به‌ صورت زنده پخش می‌شود.جایزه ی اسکار یکی از 9 جایزه از جایزه های آکادمی می باشد.
ادامه مطلب

دانلود مراسم اسکار The Oscars 2017 
80 درصد شرکت های ICT گواهی کیفیت گرفتند!  
در ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، 80 درصد شرکت کنندگان، گواهی نامه کیفیت دریافت کردند.فناوران- ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان مهم ترین و قابل اتکا ترین جایزه حوزه فاوا عصر روز شنبه برندگان خود را معرفی کرد. اما تعریف طیف وسیعی از گواهینامه های کیفیت سبب شد 80 درصد شرکت کنندگان در این ارزیابی، راضی به خانه برگردند.براساس این گزارش در این ارزیابی تنها 20 شرکت مشارکت کردند که از میان آنها 16 ش

80 درصد شرکت های ICT گواهی کیفیت گرفتند! 
عقب‌ماندگی دولت الکترونیکی از چشم‌انداز 1404  
«ايراندخت نیرومند» کارشناس فناوری اطلاعات به ایرنا گفت: سازمان ملل متحد در گزارش سال 2016 شاخص توسعه دولت الکترونیک (یی.جی.دی.آی-EGDI)، ايران را در جایگاه یکصد و ششم بین 193 دولت جهان قرار داد.وی ادامه داد: ايران از نظر این شاخص در سال 2012 میلادی جایگاه یکصدم جهان را داشت.نیرومند افزود: ايران در شاخص مشارکت الکترونیکی (EPART) نیز وضعیت خوبی به دست نیاورد و با کسب امتیاز 0.2034 در جایگاه یکصد و چهل و نهم جهان جای گرفت که در مقایسه با سال 2012 از افت 74 پله ای حک

عقب‌ماندگی دولت الکترونیکی از چشم‌انداز 1404 
تعرفه پهنای باند داخلی ۲۰ درصد ارزان شد  
معاون وزیر ارتباطات از کاهش ۲۰درصدی تعرفه پهنای باند ارتباطات داخل کشور برای افزایش ترافیک داخلی در شبکه ملی اطلاعات طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.
محمدجواد آذری جهرمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این مصوبه در جلسه عصر روز گذشته کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و پیرو پیشنهاد شرکت ارتباطات زیرساخت و توافق با شرکت مخابرات ايران نهایی شده است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت توضیح داد: پس از افتتاح فاز دوم شبکه ملی ارتباطات

تعرفه پهنای باند داخلی ۲۰ درصد ارزان شد 
وعده ساخت شهرک ICT بین‌المللی در منطقه پیام  
مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه‌ ویژه اقتصادی پیام از راه‌اندازی شهر رسانه با ساختاری شبیه به اینترنت سیتی در این منطقه خبر داد و گفت: این شهر محل استقرار شرکت‌ها و پایگاه‌های پخش فراگیر رسانه‌ای خواهد بود.
به گزارش فارس، سعید زرندی مدیرعامل شرکت خدمات هوایی و منطقه‌ ویژه اقتصادی پیام در یک نشست خبری از استقرار شهرک بین‌المللی ICT در این منطقه در آینده نزدیک خبر داد.
وی گفت: یک شرکت سنگاپوری که سابقه ایجاد 14 شهرک ICT در دنیا را در کارنام

وعده ساخت شهرک ICT بین‌المللی در منطقه پیام 
واعظی: نمونه داخلی ویز تا 6 ماه آینده طراحی می‌شود  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تخفیف ۲۰ درصدی جدید اینترنت خبرداد و گفت: این تخفیف به شرکت‌هایی ارائه می‌شود که به جای پهنای باند خدمت بفروشند و مشترک با پرداخت مبلغ ثابت ماهانه هر میزان که بخواهد بتواند از خدمات استفاده کند.
به گزارش فارس، محمود واعظی در مراسم جایزه ملی کیفیت ICT ویژه فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران از تصویب 20 درصد تخفیف پهنای باند ویژه فروش خدمت خبرداد و گفت: 2 روز پیش در کمیسیون تنظیم مقررات و ار

واعظی: نمونه داخلی ویز تا 6 ماه آینده طراحی می‌شود 
همراه‌اول و ماجرای اخذ غرامت نیم‌میلیارد یوریی  
مدیرعامل همراه اول گفت‌: از وندور اروپایی که در زمان تحریم‌ توسعه شبکه ايران را ترک کرد پارسال برای بازگشت به ايران پس از 6 ماه مذاکره 500 میلیون یورو غرامت گرفتیم.
به گزارش فارس،  وحید صدوقی در همایش برجام اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاری و اشتغال از تجربه همراه اول با یکی از وندورهای (شرکت تعمیرکننده تجهیزات و خدمات) در زمان تحریم صحبت کرد و از شرایط سخت همراه اول برای بازگشت این شرکت به بازار ايران خبر داد.
مدیرعامل همراه اول گفت: یکی از وندور

همراه‌اول و ماجرای اخذ غرامت نیم‌میلیارد یوریی 
رونمایی از نخستین اپلیکیشن قانونی درخواست‌ تاکسی  
اولین اپلیکیشن درخواست تاکسی با نام "کارپینو" با اخذ مجوزهای قانونی از شهرداری تهران و سازمان تاکسیرانی رونمایی و فعالیت خود را آغاز کرد.
این اپلیکیشن درخواست تاکسی، با اخذ مجوزهای قانونی از شهرداری تهران و سازمان تاکسیرانی تلفیق مدرنیته و سنت را با استفاده از ناوگان تاکسیرانی محقق کرده است.
این اپلیکیشن سفارش تاکسی دارای قابلیت های متعددی از قبیل  امکان پرداخت آنلاین در هر نقطه از مسیر تا قبل از رسیدن به مقصد، شارژ کیف اعتباری در هر زمان

رونمایی از نخستین اپلیکیشن قانونی درخواست‌ تاکسی 
۷۶ درصد مردم از فیلترشکن استفاده می‌کنند  
عضو شورای عالی فضای مجازی بابیان اینکه۷۶درصد مردم از فیلترشکن استفاده می‌کنند، گفت: لازم است سواد اینترنتی مردم را افزایش دهیم تا مهارت‌های لازم برای استفاده از این فضا را داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدرضا عاملی امروز در مراسم سومین همایش ملی فضای مجازی پاک که در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به ظرفیت گسترده فضای مجازی اظهار داشت: می‌توان از این ظرفیت در راستای تول

۷۶ درصد مردم از فیلترشکن استفاده می‌کنند 
62 درصد مردم موافق نظارت بر فضای مجازی  
براساس تحقیق مرکز افکارسنجی دانشجویان ايران 62 درصد مردم اعلام کرده‌اند شبکه‌های اجتماعی مجازی باید ساماندهی و نظارت شود و 12 درصد نیز معتقد بوده‌­اند شبکه‌های اجتماعی مجازی باید فیلتر شوند.
به گزارش فارس، مرکز افکارسنجی دانشجویان ايران (ایسپا) در یک نظرسنجی ملی در بهمن 1395 به طرح سؤالاتی از مردم در خصوص شبکه­‌های اجتماعی پرداخته است.
این نظرسنجی به شیوه تلفنی با حجم نمونه 1500 نفر انجام گرفته است. 72 درصد پاسخگویان ساکن شهرها و 28 درصد ساکن

62 درصد مردم موافق نظارت بر فضای مجازی 
جاسوسی سیا به تلفن همراه لاوروف رسید  
پس از اعلام کاخ کرملین مبنی بر اینکه احتمال جاسوسی آمریکا از مکالمات تلفنی رئیس جمهوری روسیه را بررسی می کند، سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور اعلام کرد: برای پیشگیری از جاسوسی در مذاکرات مهم تلفن همراه با خود نمی برد.
به گزارش ایرنا، سایت ویکی لیکس در تازه ترین اقدام افشاگرانه، نخستین بخش از اسناد و فایل های محرمانه سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) شامل 9000 برگه از جمله عملیات شنود تلفنی آمریکا در کشورهای مختلف را در مجموعه ای با عنوان «Year Zero» من

جاسوسی سیا به تلفن همراه لاوروف رسید 
من واقعا نمیخام دردسر درست کنم... خودش درست میشع!  
باید سعی کنم واقعا قبل از کار هام فکر کنم...
خودمو عقب بکشم و کاری با کار مردم نداشته باشم...
بابد ی کتاب همیشع دنبالم باشع تا ب جای پیشنهاد دادن سرم رو فرو کنم توش و تو دنیای خودم غرق شم ک کاری با دیگران نداشته باشم...
من اشتباه میکنم... من خیلی اشتباه میکنم و مامان بابا نمیتونن تحمل کنن ک یه اشتباه رو چند بار تکرار کنم... اما من عاشق ریسک کردنم... ریسک های سوپر بد! خدا واقعا خیلی ب خیر بگذرونه.... خاهشا دعا کنین! خاهشا!!!
پ.ن1:فیلم لانتوری ب جز یه تیکه اخر

من واقعا نمیخام دردسر درست کنم... خودش درست میشع! 
پاسخ همتی به پرداخت نشدن خسارت شهدای آتش نشان پلاسکو/مبلغ تعیین شده به‌زودی پرداخت می‌شود  
ایسنا/


در پی انتشار شایعاتی مبنی بر این‌که در پرداخت
خسارت شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو مشکلاتی پیش آمده است؛ رییس کل بیمه
مرکزی جمهوری اسلامی ايران این موضوع را تکذیب کرد.
عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با ایسنا،  اظهارکرد: براساس
قرارداد منعقده بین سازمان آتش‌نشانی و شرکت بیمه کارآفرین، کلیه 16
آتش‌نشان شهید دارای پوشش بیمه مسوولیت و بیمه عمر و حادثه هستند و لذا به
بازماندگان هر یک از شهدای آتش‌نشان مبلغ حدو

پاسخ همتی به پرداخت نشدن خسارت شهدای آتش نشان پلاسکو/مبلغ تعیین شده به‌زودی پرداخت می‌شود 
سخنان عجیب وزیری که شغلش را دوست ندارد  
وزیری که از مدت‌ها قبل نشان داده علاقه‌ای به حضور در وزارتخانه تحت امرش نداشته و تصور می‌کرده جای دیگری به کار گرفته خواهد شد، در روزهای پایانی عمر دولت سخنانی بر زبان می‌آورد که بی شباهت به خرج کردن از کیسه رئیس جمهور نیست!
ادامه مطلب

سخنان عجیب وزیری که شغلش را دوست ندارد 
انتقاد از نحوه پاسخگویی ایرانسل  
شرکت ايرانسل بدون رضایت مشترکان هزاران پیام‌ تبلیغاتی آزاردهنده ارسال می‌کند و هزینه آن را از جیب مشترکان کسر می‌کند.
وقتی که با شماره 777 شرکت ايرانسل برای دانلود آهنگ‌های انتخابی تمدید یا تعویض آنها تماس گرفته شود، از حساب مشترکان مبلغی بابت مکالمه کسر می‌شود.
هزینه‌هایی که مشخص نیست بر چه اساس و معیار و با نظارت چه دستگاه و سازمانی آن هم بدون رضایت مردم از حساب آنان کسر می‌شود.
چهارشنبه 20 بهمن ماه جاری برای آهنگ‌های پیشواز با شماره 77

انتقاد از نحوه پاسخگویی ایرانسل 
کشف شبکه تبانی مالیاتی و شناسایی ۲۰۰۰ شرکت صوری در کرج و بازداشت 10 نفر از کارمندان سازمان مالیاتی  
سیدکامل تقوی‌نژاد رئیس سازمان امور
مالیاتی کشور گفت: در رابطه با پرونده مالیاتی چند شرکت صوری در کرج شناسایی و چند
نفر از همکاران مالیاتی بازداشت شدند.به گزارش
بدوبس به نقل از فارس،  رئیس سازمان امور مالیاتی در حاشیه مراسم
ساماندهی طرح سهام عدالت با بیان اینکه هرگونه خرید و فروش صرفا باید از طریق شبکه
بانکی صورت پذیرد، اعلام کرد: با توجه به قدرت سیستم‌های موجود، سپرده‌گذاران به
طور دقیق شناسایی می شوند و در این راستا  طبیعتا باید مراکز


کشف شبکه تبانی مالیاتی و شناسایی ۲۰۰۰ شرکت صوری در کرج و بازداشت 10 نفر از کارمندان سازمان مالیاتی 
ورزش نگار؛ از سفلی سردار تا قضیه‌ی ماندن کارلوس کی‌روش  
2 سال قبل در: اخباریک نظر
همانطور که می دانید وب سایت گویا ورزش چند وقتی است که به صورت خیلی فعال به پوشش اخبار حوزه ورزش و مقالات مرتبط با آن می پردازد. اگر به هر دلیلی نتوانتسته اید امروز با اخبار ورزشی همراه شوید، ما در ورزش نگار گویا آی تی خلاصه ای از مهمترین رویدادهای ورزشی امروز گویا ورزش را خدمتتان تقدیم می کنیم. دقت نمایید برای مشاهده متن کامل خبر ها بر روی لینک یا تصویر هر مطلب کلیک کنید.
در ادامه مطلب همراه با گویا آی تی باشید.

 

ورزش نگار؛ از سفلی سردار تا قضیه‌ی ماندن کارلوس کی‌روش 
متن.سکوت.اکشن  
توی هفته‌ای که نبودم مراسم اسکار برگزار شد و طبق زمان‌بندی، موعد فیلم‌بازی به پایان رسید. نشد اختتامیه‌ای ترتیب بدم اما به‌هرحال یه پی‌نوشت به اون پست بدهکارم. تجربه‌ی خوشایندی بود، به‌خصوص که امسال مخاطبای بیشتری همراه بودن. اما به طور ویژه می‌خوام از یکتا و مستر مرادی تشکر کنم که فیلم‌ها رو می‌دیدن و نظراتشون رو به اشتراک می‌ذاشتن. گپ زدن در مورد فیلم، هر چند هم مختصر، یه نعمت بود برای منِ تماشاگر و نگارنده. مرسی دوستان. ازین به بع

متن.سکوت.اکشن 
روش محاسبه تخفیف ۵۰ درصدی ترافیک داخلی  
یک ارائه دهنه اینترنت با تشریح مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره تخفیف ۵۰ درصدی ترافیک داخلی و محاسبه حجم مصرفی کاربران طبق مجموع آپلود و دانلود گفت: مشترکان در ازای خرید بسته اینترنت به میزان ۲ برابر حجم خارجی، حجم داخلی دریافت خواهند کرد.
به گزارش فارس، محمدعلی یوسفی‌زاده در یک نشست خبری در پاسخ به سئوال فارس درباره روش اعمال تخفیف 50 درصدی استفاده از سایت‌های داخلی نسبت به سایت‌های خارجی از 15 اسفند گفت: رویکرد این مصوبه ترغیب

روش محاسبه تخفیف ۵۰ درصدی ترافیک داخلی 
«تنهایی» عامل حضور روس‌ها در شبکه‌های اجتماعی  
روانشناسان روسیه در تازه‌ترین تحقیقات انجام شده در این کشور اعلام کردند جوانان 16 تا 24 ساله بیشتر از بقیه گروه‌های سنی اوقات خود را در تنهایی بسر می‌برند.
به گزارش ایسنا از شبکه اول روسیه، به عقیده این کارشناسان،بیشتر جوانان روسی در این گروه سنی در برقراری ارتباطات اجتماعی با دیگران دچار مشکل هستند.بر پایه این تحقیقات، ۱۸ درصد جوانان روس همواره احساس تنهایی می کنند،۳۲ درصد در معاشرت و عدم داشتن دوست مشکلات اساسی دارند .
همچنین ۱۱درصد از

«تنهایی» عامل حضور روس‌ها در شبکه‌های اجتماعی 
سیدحسن آقامیری، روحانی معروف در فضای مجازی: نیازی به تلویزیون ندارم  
این‌که عده‌ای که پای هیچ منبری نمی شینند پای منبر من
میان شاید درست باشه ولی اینکه من انتخابشون- کردم نه. من کاری به اون ها
نداشتم. خودشون اومدند ، برای من هم افتخاریه حضورشون و قدر شناسشون هستم
ولی من با هدف جذب اونها حرفی نزدم، این اقایی خودشون بوده که پیگیر مطالب
شدند با کارت دعوت من که نیومدند .

عقیق/


«از دور» معلوم بود که یکی از معدود
آدم‌های این زمانه است که جانِ بحث کردن دار

سیدحسن آقامیری، روحانی معروف در فضای مجازی: نیازی به تلویزیون ندارم 
منشور حقوق شهروندی و فضای مجازی  
سپیده جوادی - فضای سایبر که در ايران از آن به فضای مجازی تعبیر می‌شود:‌ فضای تئوری است که ارتباطات رایانه‌ای در آن رخ می‌دهد. امروزه شبکه‌های اجتماعی جزو عناصر مهم زندگی اجتماعی هستند و در مسیر توسعه خواه ناخواه تأثیر می‌گذارند. شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی چون تجربه‌های تازه‌ای هستند ممکن است با برخی بی‌مهارتی‌ها باعث بروز مشکلات بویژه برای گروه‌های سنی خاص بشود.صرف اینکه فکر کنیم یک ابزار یا رسانه به دلیل مشکلاتی که می‌تواند به

منشور حقوق شهروندی و فضای مجازی 
برگزاری جلسه قصه گویی در کتابخانه عمومی بقیه الله شهرستان مهریز  
با حضور سبز نونهالان پیش دبستانی شکوفه
های دانش در روز دوشنبه 16 اسفند ماه، مراسم قصه گویی در کتابخانه برگزار شد.
به گزارش
روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، در این برنامه ، ایتدا کودکان
با همراهی کتابدارکتابخانه با بخش های مختلف کتابخانه آشنا شدند
در ادامه
فاطمه زارع بیدکی، کتابدار کتابخانه ، داستان "با یک گل بهار نمی شود" را
برای کودکان بازگو و اجرا کرد.
گفتنی است  این جلسه با برنامه های متنوعی نظیر برگزاری
مسابقه ، قصه گ

برگزاری جلسه قصه گویی در کتابخانه عمومی بقیه الله شهرستان مهریز 
کانال هایده و مهستی در تلگرام  
کانال هایده و مهستی در تلگرام
لینک عضویت در کانال مخصوص هایده و مهستی
بهترین و زیباترین آهنگ های هایده و مهستی در چنل مرکز ترانه
ورود به کانال هایده و مهستی تلگرام با کلیک روی لینک زیر
 
https://telegram.me/joinchat/DAfKKj_jKrfS_hA7FSJTwA
 
 
 
برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید
https://telegram.me/joinchat/DAfKKj_jKrfS_hA7FSJTwA
کانال هایده و مهستی در تلگرام
#مهستی مهستی - Tele-Wall - سرویس اشتراک تلگرام www.tele-wall.ir/telegram/tags/مهستی/ اشتراک مطلب گزارش تخلف مشاهده جزییات آدرس تلگرام نمودار ر

کانال هایده و مهستی در تلگرام 
گمشو  
اومدم دانشگاه دارم برمیگردم هیچ کس نیموده استاد هم اومده بود و رفته بود، رفتم پیش مدیر گروه گفت استاد بود دانشجوها نیمودن رفت، توی نگاه مدیر گروه گمشو احمق چرا میایی دانشگاه خاصی توی نگاهش بود! آخه دیروز هم با خودش کلاس داشتم رفتم چهار نفر بودیم کلاً ما هم برگشتیم. هیچ الان هم اومدم کبابی ناهار بخورم و بعد برم سمت اصفهان، شاید رفتم اصفهان آخه دیشب بابا پول ریخته به کارت دویست هزار تومن پس تا چندروز غذایی خوب بخورم از بسکه کنسرو و تن خوردم حا

گمشو 
دولت بولیوی از «اوبی سافت» شاکی است  
دولت بولیوی، شکایتی رسمی را علیه شرکت اوبی سافت به سفارت فرانسه تقدیم و اعلام کرده که بازی ساخته شده از سوی این شرکت فرانسوی، کشورهای آمریکای جنوبی را کشورهایی معرفی کرده که به دست قاچاقچیان مواد مخدر اداره می شوند.فناوران- شکایت دولت بولیوی از شرکت اوبی سافت به دلیل ساخت بازی Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands است که قرار است هفته آینده به طور رسمی عرضه شود. نسخه بتای این بازی تا کنون 6/8 میلیون بار دانلود شده است.به نوشته رویترز، کارلوس رومرو، وزیر کشور ب

دولت بولیوی از «اوبی سافت» شاکی است 
برنامه‌های کلان همکاران سیستم برای سال 96  
گردهمایی بزرگ سالانه‌ی همکاران سیستم با مروری بر دستاوردهای سال ۹۵ و اعلام برنامه‌ها و چشم‌اندازهای پیش‌روی این شرکت، پنجشنبه نوزدهم اسفند ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.
 
چشم‌انداز همکاران سیستم ۱۴۰۰
محمودنظاری رییس هیات مدیره همکاران سیستم در گردهمایی پایان سال ۹۵ این شرکت گفت: «همکاران سیستم ِ سال ۱۴۰۰ ، معتبر و موفق؛ صنعت نرم‌افزار کشور را در منطقه پرآوازه خواهدکرد.»
نظاری در صحبت‌های خود با اشاره به مسیر حرکت

برنامه‌های کلان همکاران سیستم برای سال 96 
تولید داخلی اسباب بازی  
پرورش کودک و نوجوان یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های حکومت‌ها و جوامع است. کودکان به عنوان شکل دهندگان جامعه بزرگترین نقش را در آینده ‏‏کشور ایفاء می‌کنند و به همین جهت چگونگی تربیت آنها از کلیدی‌ترین مسائل یک جامعه است. برای تربیت نسل آینده دولت‌ها و جوامع از دو رکن ‏‏آموزش و پرورش بهره می‌جویند. این دو رکن به شدت در هم تنیده‌اند و از ملزوماتی به هم وابسته استفاده می‌کنند. اسباب بازی اولین وسیله پرورشی ‏‏است که کودک از ابتدای شکل گیری

تولید داخلی اسباب بازی 
خلاصه داستان Accounts Settled سامری بیان شفاهی داستان مترجمی انگلیسی Summary خلاصه داستان انگلیسی  
سامری (خلاصه ) داستان Accounts Settled به همراه ترجمه فارسی
مناسب برای رشته مترجمی و ادبیات زبان انگلیسی
درس بیان شفاهی داستان
قیمت  2 هزار تومان
09017614595
جیمیل
paper.for.mba@gmail.com
 لطفا در تلگرام پیام بدهید یا پیامک بزنین یا تماس بگیرین
داستان های دیگر بیان شفاهی داستان پذیرفته می شود

خلاصه داستان Accounts Settled سامری بیان شفاهی داستان مترجمی انگلیسی Summary خلاصه داستان انگلیسی 
جریمه ۹۰۰ میلیون دلاری ZTE به بهانه نقض تحریم ایران  
شرکت چینی ZTE به بهانه فروش محصولات خود به ايران و کره شمالی، از سوی آمریکایی حدود ۹۰۰ میلیون دلار جریمه شد.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، «زد تی ایی» شرکت تجهیزات مخابراتی چین توافق کرد در صورتیکه مقامات آمریکایی نقض قوانین تحریم به دلیل همکاری با ايران و کره شمالی را علیه این شرکت پیگیری نکنند و همچنین زنجیره توزیع قطعات این شرکت را هم قطع نکنند، ۸۹۲ میلیون دلار جریمه پرداخت کند.  
بر اساس ادعای مقامات آمریکایی، شرکت نام برده قطع

جریمه ۹۰۰ میلیون دلاری ZTE به بهانه نقض تحریم ایران 
هشدار دانشمندان درباره ارتباط رنگ‌کردن مو با ابتلا به سرطان سینه  
محققان هشدار دادند زنانی که موهای خود را رنگ می کنند
و یا از روش های هورمونی برای پیشگیری از بارداری استفاده می کنند، در
معرض خطر ابتلا به سرطان سینه هستند .

خبرآنلاین/


مطالعه جدید محققان فنلاندی موید تحقیقات قبلی است که تغییر رنگ مو را با ابتلا به سرطان سینه ارتباط داده بود. 
محققان دانشگاه هلسینکی در این مطالعه با بررسی داده های نظرسنجی حدود
هشت هزار بیمار مبتلا به سرطان سینه مت

هشدار دانشمندان درباره ارتباط رنگ‌کردن مو با ابتلا به سرطان سینه 
سهم اندروید در بازار تلفن های هوشمند ۲۰۱۴ به ۸۱/۲ درصد رسید  
2 سال قبل در: اخباربدون نظر
بر اساس جدیدترین اطلاعات موسسه Strategy Analytics سیستم عامل iOS در حال کاهش سهم خود به نفع اندروید است. بنا به گزارش موسسه یاد شده در سال گذشته میلادی سهم اندروید در بازار تلفن های هوشمند به ۸۱/۲ درصد رسیده است. این وضعیت در حالی است که سال پیش از آن یعنی ۲۰۱۴ سهم این سیستم عامل ۷۸/۸ درصد بوده. در طول سال ۲۰۱۴ ۱/۴۴ ميليارد دستگاه اندرویدی به بازارهای صرف سراسر دنیا عرضه شده که این مقدار در مقایسه با سال ۲۰۱۳ که ۷۸۰/۸ میلی

سهم اندروید در بازار تلفن های هوشمند ۲۰۱۴ به ۸۱/۲ درصد رسید 
سهم اندروید در بازار تلفن های هوشمند ۲۰۱۴ به ۸۱/۲ درصد رسید  
2 سال قبل در: اخباربدون نظر
بر اساس جدیدترین اطلاعات موسسه Strategy Analytics سیستم عامل iOS در حال کاهش سهم خود به نفع اندروید است. بنا به گزارش موسسه یاد شده در سال گذشته میلادی سهم اندروید در بازار تلفن های هوشمند به ۸۱/۲ درصد رسیده است. این وضعیت در حالی است که سال پیش از آن یعنی ۲۰۱۴ سهم این سیستم عامل ۷۸/۸ درصد بوده. در طول سال ۲۰۱۴ ۱/۴۴ ميليارد دستگاه اندرویدی به بازارهای صرف سراسر دنیا عرضه شده که این مقدار در مقایسه با سال ۲۰۱۳ که ۷۸۰/۸ میلی

سهم اندروید در بازار تلفن های هوشمند ۲۰۱۴ به ۸۱/۲ درصد رسید 
عکس نوشته و دلنوشته درباره ی خدا تصویر و متن زیبا در مورد خدا  
عکس نوشته و دلنوشته درباره ی خدا تصویر و متن زیبا در مورد خدا
دانلود زیباترین جدیدترین و بهترین عکس نوشته ها و دلنوشته ها با موضوع خداوند
دانلود عکس نوشته های بسیار زیبا و احساسی درباره خدا
دانلود عکس نوشته نام خدا ویژه اشتراک گذاری در پروفایل و شبکه های اجتماعی
دانلود عکس نوشته های بسیار زیبا و با کیفیت با موضوع خدا
دانلود تصاویر نوشته شده با نام خدا عکس های متن دار و نوشته شده با موضوع خدا
فازخونه بزرگترین منبع درج و نشر تصاویر زیبا راجع ب

عکس نوشته و دلنوشته درباره ی خدا تصویر و متن زیبا در مورد خدا 
تاکسی‌های اینترنتی مشکل امنیتی دارند  
رئیس اتاق اصناف ايران با بیان اینکه ما از مشاغل نوین حمایت می‌کنیم، گفت: تمامی پرونده‌های مشاغل نوین که بابت دریافت پروانه به ما ارجاع داده شده بود، به جز اسنپ و تپسی پروانه‌های آنها صادر شده است.
به گزارش فارس، علی فاضلی امروز در نشست خبری که در اتاق اصناف ايران برگزار شد، با اشاره به اینکه به دنبال پیدا کردن مقصر در واقعه پلاسکو نیستم و این کار جزء وظایف من نیست،‌ اظهار داشت: ‌40 درصد از بنگاه‌های اقتصادی خیابان لاله‌زار دچار مشکل ایمن

تاکسی‌های اینترنتی مشکل امنیتی دارند 
فریاد آزادی  
متن سخنان اصغر فرهادی که در غیاب او توسط انوشه انصاری در مراسم اسکار قرائت شد
افتخار بزرگی‌ست که برای دومین بار این جایزه با ارزش را دریافت می‌کنم. از اعضای آکادمی، گروهم در ايران، تهیه‌کننده‌ام الکساندر ماله‌-گی و پخش‌کنندگانم کوهن مدیا و آمازون تشکر می‌کنم. همچنین سپاسگزارم از همبستگی دیگر کاندیداهای بهترین فیلم خارجی. متاسفم که امشب در کنار شما نیستم، من به احترام مردم کشورم و شش کشور دیگر که با قانون غیرانسانی منع ورود مهاجران مو

فریاد آزادی 
آسانژ از سفارت اکوادور اخراج می شود  
کمی بیش از یک ماه به مشخص شدن نتیجه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اکوادور باقی مانده است؛ انتخاباتی که نتیجه اش می تواند به اقامت 5 ساله جولیان آسانژ در سفارت این کشور در لندن پایان دهد.فناوران- روز دوم آوریل (دوم اردیبهشت ماه) دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اکوادور برگزار می شود. در دور اول لنین مورنو، گزینه مورد نظر حزب حاکم اکوادور که در واقع برگزیده رافائل کوره آ، رئیس جمهوری کنونی این کشور محسوب می شود، برتری شکننده ای در برابر گوییلرمو

آسانژ از سفارت اکوادور اخراج می شود 
کانال داریوش و ابی در تلگرام  
کانال داریوش و ابی در تلگرام
لینک عضویت در کانال مخصوص ابی و داریوش
بهترین و زیباترین آهنگ های داریوش و ابی در چنل مرکز آهنگ
ورود به کانال داریوش و ابی تلگرام با کلیک روی لینک زیر
https://telegram.me/joinchat/DAfKKj_jKrfS_hA7FSJTwA
 
 
 
 
 
برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید
https://telegram.me/joinchat/DAfKKj_jKrfS_hA7FSJTwA
کانال داریوش و ابی در تلگرام
کانال تلگرام آهنگ ابی - سایت تلگرام - کانال تلگرام - گروه تلگرام telegram-channell.ir/کانال-تلگرام-آهنگ-ابی/ Oct 29, 2016 - کانالهای اهنگ ابی داری

کانال داریوش و ابی در تلگرام 
سلام به همگی دوستان  
یادش بخیر همیشه داستان های کودکی مان با یکی بود یکی نبود آغاز می شد از آن زمان خیلی گذشته دیگر داستان های خییالیمان وجود ندارد ولی آنچه که هست دنیاییست که فناوری و تکنولوژی با زندگی انسان پیوند خورده است 
تصورات گذشتگان امروزه به حقیقت پیوسته است می توان با تمام دنیا ارتباط برقرار کرد و تصویر و صدای آنها را هم زمان داشت .می توانیم اطلاعات مختلف را در عرض یک ثانیه به دورترین نقطه جهان ارسال کنیم و آنقدر علم پیشرفت کرد که تکنولوژی تمام ابعاد ز

سلام به همگی دوستان 
Ancient Aliens بیگانگان باستانی  
بیگانگان باستانی  

از دیرباز همواره بحث حضور موجودات فضایی و بیگانگان باستانی بر روی زمین مورد بحث دانشمندان زیادی بوده است . این موجودات اسرار آمیز تا به حال وجودشان تنها در حد فیلم های سینمایی و داستان های ماورایی بوده است و هیچ فردی نتوانسته وجود بیگانگان باستانی را به طور کامل باور کند . اما امروزه دانشمندان در اهرام مصر نقاشی هایی پیدا کردند که در این نقاشی ها تصاویر عجیبی از موجودات خارق العاده و غیر باورکردنی به چشم می خورد . با و

Ancient Aliens بیگانگان باستانی 
خانه تکانی بهاری در شبکه‌های اجتماعی  
شبنم کهن‌چی - آغاز سال نو فرصت خوبی برای ایجاد تغییر و بهبود وضعیت حضور در رسانه های اجتماعی است. برای اینکه سال نو را با رفتار و چهره ای تازه در شبکه های اجتماعی شروع کنیم، از همین روزها تا پایان تعطیلات فرصت داریم به بررسی و تصمیم گیری بپردازیم. می توانیم با برنامه ریزی در همین روزهای پایانی سال، آغاز سال را بهانه ای کنیم برای بکار گرفتن ایده های خوب و تولید محتوای مناسب و از نخستین روز سال 96 شروع کنیم. برای این تغییرات چند پیشنهاد از سوی سا

خانه تکانی بهاری در شبکه‌های اجتماعی 
رابطه رکود مسکن با دکانداری بانکها  
ایسنا/


رییس اتحادیه مشاوران املاک علت طولانی شدن
رکود مسکن را فعالیت تجاری و اقتصادی بانکها دانست و گفت: رونق مسکن در سال
1396 مستلزم اصلاح سیستم بانکی است.
حسام عقبایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: سیستم بانکی ما بیشتر
رویکرد تجاری دارد تا توسعه‌ای. لذا توقعمان این است که مجلس شورای اسلامی
در جهت اصلاح سیاست‌های پولی و بانکی، جلوی روزنه‌هایی که بانک‌ها
می‌توانند از آن برای دکانداری، ورود به فعالیت تجاری و ای

رابطه رکود مسکن با دکانداری بانکها 
دانلود Instagram 10.12.0 برنامه اینستاگرام اندروید  
Instagram نرم افزار رسمی شبکه اجتماعی اینستاگرام برای
گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. اگر هنوز به 1 ميليارد کاربر در
"اینستاگرام" نپیوستید هم اکنون اقدام کنید و عکس ها و فیلم های خاص خود را
به اشتراک بگذارید تا دوستان و افراد در سراسر جهان آن را مشاهده کنند.
شبکه اجتماعی اینستاگرام ساده ترین برنامه در عین حال بهترین برنامه اشتراک
گذاری تصاویر و ویدئوهای شما می باشد. در محیط برنامه می توانید عکس های
خود را طراحی کنید و افکت های مختلف را بر روی

دانلود Instagram 10.12.0 برنامه اینستاگرام اندروید 
سامری (خلاصه ) داستان The Story-Teller به همراه ترجمه فارسی Summary بیان شفاهی داستان ترجمه فارسی  
سامری (خلاصه ) داستان The Story-Teller به همراه ترجمه فارسی
 مناسب برای رشته مترجمی و ادبیات زبان انگلیسی
درس بیان شفاهی داستان
قیمت 2 هزار تومان برای خلاصه و ترجمه خلاصه (فارسی) داستان کوتاه انگلیسی The Story-Teller
قیمت 3 هزار تومان برای ترجمه کامل متن داستان کوتاه انگلیسی The Story-Teller (فارسی)
09017614595
paper.for.mba@gmail.com

خلاصه و ترجمه خلاصه خاص و ویژه است
 پیشنهاد می کنم ان را تهیه کنید
Summary of the Story The Story-Teller _ H.H Munro ,Saki
It was a hot afternoon, and the railway carriage was correspondingly sultry, and the ne

سامری (خلاصه ) داستان The Story-Teller به همراه ترجمه فارسی Summary بیان شفاهی داستان ترجمه فارسی 
سامری (خلاصه ) داستان The Interlopers به همراه ترجمه فارسی Summary  
سامری (خلاصه ) داستان The Interlopers  به همراه ترجمه فارسی
 مناسب برای رشته مترجمی و ادبیات زبان انگلیسی
درس بیان شفاهی داستان
قیمت 2 هزار تومان برای خلاصه داستان The Interlopers و ترجمه فارسی خلاصه آن
قیمت 3 هزار تومان برای متن کامل داستان The Interlopers (ترجمه فارسی داستان The Interlopers)
09017614595
paper.for.mba@gmail.com

Ulrich von Gradwitz
and Georg Znaeym were bitter enemies. In the days of Ulrich's grandfather, a
famous lawsuit had occurred. The
bone of contention was a strip of forest land that lay between their two
properties. Ulrich's grandfather had won the case, but the neighbor refused to


سامری (خلاصه ) داستان The Interlopers به همراه ترجمه فارسی Summary 
آخرین تعرفه مکالمه با اپراتورهای تلفن همراه  
ایسنا/

مروری بر تعرفه‌ اپراتورهای تلفن همراه گویای آن است
که هر دقیقه مکالمه موبایلی بر اساس نوع سیم‌کارت هزینه‌ای بین ۴۹۹ تا ۹۲۹
ریال به همراه دارد.
به گزارش ایسنا، مروری بر تعرفه مکالمات
تلفن همراه گویای آن است که هر دقیقه مکالمه با سیم‌کارت‌های دائمی همراه
اول تعرفه‌ای بین ۵۷۰ تا ۶۲۵ ریال به همراه دارد.
بر این اساس هر دقیقه تماس با سیم‌کارت‌های همراه اول یا تلفن
ثابت ۵۷۰ ریال و مکالمه با سیم‌کارت‌های ای

آخرین تعرفه مکالمه با اپراتورهای تلفن همراه 
برگزاری مراسم شاهنامه خوانی در کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز  
جلسه شعرخوانی از سلسله نشست‌های صمیمی "محفل شاهنامه
خوانی" با حضور «مجید خواجه‌علی» شاهنامه پژوه و استاد ادبیات دانشگاه، امشب
17 اسفندماه در کتابخانه شهید مطهری مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه
های عموممی شهرستان مهریز، این نشست که با همت مسئول کتابخانه شهید مطهری و بسیج
هنرمندان شهرستان مهریز و با حضور جمعی از فرهنگیان و هنرمندان مهریزی برگزار شد،
با استقبال علاقه‌مندان به فردوسی و شاهنامه خوانی همراه بود.

در ادام

برگزاری مراسم شاهنامه خوانی در کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز 
شبکه ملی اطلاعات 10 درصد پیشرفت داشته است  
عضو شورای عالی فضای مجازی: فقط حدود 10 درصد از شبکه ملی اطلاعات ایجاد شده است.رضا تقی پور در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما با تبیین مباحث مطرح در دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری گفت: عمده ترین مباحثی که در این اجلاس مطرح شد آسیب هایی است که با توجه به شرایط جهانی و شرایط کشورمان در حوزه تهدیدات نرم در حوزه عرصه های فرهنگی و اجتماعی با آن مواجهیم.وی گفت: نمایندگان مجلس خبرگان با اشاره به این نگرانی ها، خواستار مدیریت این تهدیدات از جانب شورای

شبکه ملی اطلاعات 10 درصد پیشرفت داشته است 
دلنوشته دلنشین با موضوع عشق  
امروزتون به زیبایی تابلوی هزار رنگ
که عشق را آفرید
تا یادتون باشه کسی هست برای عاشق بودن
ایمان بیاوریم
به پرواز یک پرنده 
به طلوع آفتاب
به تغییر یک فصل
به نسیم وزش باد
به آواز یک پرنده
به لبخند یک رهگذر
به گرمای یک دست
به حضور یک دوست
وایمان بیاوریم به عشق
وخدایی که همیشه باماست
عصر خوبی داشته باشین 

دلنوشته دلنوشته دلنشین دلنوشته زندگی دلنوشته های دل نشین عشق عاشق

دلنوشته دلنشین با موضوع عشق 
۲.۵ فعالیت‌های کلیدی  
پروژه ایمیل بومی این امکان را برای کاربران فراهم می نماید تا با استفاده از هر ابزاری که امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد و از پروتکل  IMAP یا پروتکل SMTP پشتیبانی کند، ایمیلهای دریافتی خود را مشاهده نمایند. با کمک این پروتکل ها می توان ایمیلهای خود را در تمام نرم افزارهای که از این پروتکل ها پشتیبانی می کنند مشاهده نمود، نرم افزارهای از قبیل outlook، نرم افزارهای موبایلی و ... . با توجه به ویژگی های مهم خدمات پیامکی، تمام پیامکهایی که میان این سا

۲.۵ فعالیت‌های کلیدی 
مدارک لازم برای نقل و انتقال خودرو  
پس از انتخاب خودروی خود در دیوار، نوبت آن است که مدارک و اسناد لازم را جهت نقل و انتقال فراهم کنید. پس موارد زیر را بخوانید و آماده نمایید، تا در روز معامله چیزی کم و کسر نداشته باشید:

مدارک شناسایی
صاحب خودرو و خریدار خودرو (شناسنامه + کارت ملی). اگر کسی می‌خواست به وکالت
از یکی از این دو نفر در معامله شرکت کند باید علاوه بر مدارک شناسایی اصل
برگه‌ی وکالت را نیز به همراه داشته باشد.

اصل سند خودرو.
یادتان باشد این سند باید دارای هو

مدارک لازم برای نقل و انتقال خودرو 
هعی  
یک جور رابطه هست که فرنگی ها بهش می گویند لانگ دیستنس. یعنی اینکه عاشق، عاشق است و معشوق هم معشوق. هر دو هم خوب و اوکی! اما دور از هم!
نه خیانتی در کار است و نه نامهربانی و نه حتی ذره ای فکر بریدن و رها کردن. منتها از آنجا که به قول روباه داستان شازده کوچولو همیشۀ خدا یک پای بساط لنگ است، بزرگترین نقص این رابطه ها همان لانگ بودن دیستنسشان است! همین که بوسه هایت را بر گوشی تلفن و صفحه مونیتور می نشانی. همین که باید یاد بگیری که از صدای محبوبت بفهمی ک

هعی 
ماسک های زیبایی طبیعی و دست ساز  
ماسک طبیعی
ماسک های زیبایی طبیعی و دست ساز
هر پوستی با توجه به رطوبت، چربی، جوش و منافذی که دارد برای شادابی بیشتر نیاز به تقویت دارد
در زیر با ارائه ماسک های طبیعی که از میوه های گوناگون تهیه می شود، می توانید پوست خود را زنده و با طراوت نگه دارید.
ماسک انگور: این ماسک برای روشن نگه داشتن پوست صورت مفید است.
ماسک اسفناج: اسفناج را در روغن زیتون بریزید درست به همان صورتی که بورانی درست می کنید بعد این ماسک را روی صورت پهن کنید.
این ماسک برای پوس

ماسک های زیبایی طبیعی و دست ساز 
۵.۴ ملاحظات امنیتی لازم برای پیاده سازی یک خدمت رایانامه عمومی (با کاربران بالا)  
مشکلات مربوط به brutreforce نام کاربری و کلمه عبور که با استفاده  از captcha و... می‌توان از آن جلوگیری کرد.
مشکلات مربوط به حملات در سطح شبکه و سیستم عامل که باید با امن سازی سرویس‌های شبکه‌ای و استفاده از WAF و IDS آنها را برطرف کرد.
مشکلات مربوط به حملات در سطح نرم افزار و سرویس‌های اختصاصی که با تست نفوذ دوره‌ای و امن سازی نرم افزار باید آنها را به حداقل ممکن رساند.
جلوگیری از شنود ترافیک های مبادله شده با استفاده از ssl/tls و رمزنگاری داده‌های مبادله

۵.۴ ملاحظات امنیتی لازم برای پیاده سازی یک خدمت رایانامه عمومی (با کاربران بالا) 
لانگ دیستنس  
یک جور رابطه هست که فرنگی ها بهش می گویند لانگ دیستنس. یعنی اینکه عاشق، عاشق است و معشوق هم معشوق. هر دو هم خوب و اوکی! اما دور از هم!
نه خیانتی در کار است و نه نامهربانی و نه حتی ذره ای فکر بریدن و رها کردن. منتها از آنجا که به قول روباه داستان شازده کوچولو همیشۀ خدا یک پای بساط لنگ است، بزرگترین نقص این رابطه ها همان لانگ بودن دیستنسشان است! همین که بوسه هایت را بر گوشی تلفن و صفحه مونیتور می نشانی. همین که باید یاد بگیری که از صدای محبوبت بفهمی ک

لانگ دیستنس 
ویژه برنامه های شبکه های تلویزیون تحویل سال 96  
سریال های تلویزیونی نوروز 96 + جدول پخش برنامه ها - آسمونی
www.asemooni.com › ... › اخبار سینما، تلویزیون، تئاتر
Translate this page
Mar 4, 2017 - با سایت آسمونی همراه باشید تا از آخرین اخبار تلویزیون برای نوروز 96 مطلع شوید .... کدام مجریان ویژه برنامه های تحویل سال را اجرا می کنند؟ ... این حال به نظر می رسد اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک به سید علی ضیاء سپرده شود.

ویژه برنامه های تحویل سال نو و عید نوروز 96 | سریال های شبکه 1 2 3 ...
mypixlove.blogsky.com/.../ویژه-برنامه-های-تحویل-س

ویژه برنامه های شبکه های تلویزیون تحویل سال 96 
اسدالله شعبانی: به‌جای پول به کودکان، کتاب عیدی بدهیم  
اسدالله شعبانی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ايران(ایبنا) اظهار کرد: هر خانه‌ای که در آن بچه‌ای زندگی می‌کند باید دارای کتابخانه‌ای حاوی کتاب‌های مناسب برای کودکان و نوجوانان باشد. حتی در ایام نوروز هم می‌توانیم به بچه‌ها کتاب، عیدی بدهیم. به عقیده من باید این فرهنگ حاکم که عده‌ای در ایام نوروز به کودکان پول عیدی می‌دهند، برچیده شود.
 وی عنوان کرد: نباید به کودکان به عنوان عیدی، پول بدهیم. بهتر است برای آنها کادو، اسباب بازی و یا کتاب ب

اسدالله شعبانی: به‌جای پول به کودکان، کتاب عیدی بدهیم